czwartek, 22 sierpnia 2013

KHADI olejek stymulujący wzrost włosów

Niemal chciałabym zaśpiewać "wszyscy mają Khadi, mam i ja".

helfy


Naczytałam się o nim tak wiele, że mam wrażenie jest niemalże cudem na Wisłą. Po długim powstrzymywaniu się i ciągłej pamięci o projekcie denko ( damn it!), postanowiłam przywieźć go z wakacyjnej wyprawy w formie pamiątki. To przecież nie są zwykłe zakupy, prawda?????
Nawet mój partner był pod wrażeniem, jak bardzo potrafię usprawiedliwić się przed sobą samą x)

Tak czy owak, jest ze mną i jestem w trakcie testów, ale o tym będę mogła powiedzieć później.
Głównym powodem do zakupu Khadiego jest oczywiście chęć zapuszczenia włosów :) A moje włosy są....hmmm odrobinę oporne za wzrost.

Zwyczajny przyrost miesięczny moich włosów to ok 1cm. Niestety, nie pomógł Jantar, a miało być tak pięknie :( Wiem, że niektóre kudełki nie reagują na specyfiki, ale postanawiam próbować! Bo sieć aż ugina się pod dowodami skuteczności tego olejku.
wpis u kaminkowej
wpis u NieAnonikowejKosmetoholiczki

Zapach: są tacy co twierdzą, że cuchnie, ale nie zgadzam się z nimi. Pachnie ciężko, z przewagą w stronę pieprzu. Średnio intensywnie, a zdecydowanie nie tak intensywnie jak Sesa. Zapach szybko ulatnia się z włosów. Pomyślę nad zostawieniem go na włosach na całą noc.

Stosowanie: Olej stosuję przed każdym myciem, tzn 2-3 razy w tygodniu.


Skład: Sesamum Indicum Oil (Sesamol), Cocos Nucifera Oil (Kokosnubol), Ricinus Communis Oil (Castrol), Eclipta Alba (Bringaraj), Bacopa Monnieri (Brahmi ), Rosmarinus Officinalis Oil (Rosmarin), Citrullus Colycynthis (Koloquinthe), Sida Cordifolia (Bala), Butea Monosperma (Palasa), Gunja Abrus Precatorius (Gunja), Trigonella Foenum Graecum (Bockshornklee), Daucus Carota Oil (Karottenol), Cinnamomum Camphora (Kampfer), Vinca Rosea (Immergrun), Lanalool**, Limonene** - otrzymane z naturalnych olejków eterycznych


 Kto testuje ze mną?

pzdr i dużego przyrostu włosów wszystkim życzę ;)

12 komentarzy:

 1. jeśli będą Ci wypadały to ogrzej najpierw olej i dopiero nakładaj :) niestety dużo osób ma z nim problemy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja testuję z Tobą!:) Nie mam problemu z zapachem, wcieram go wieczorem przed snem i zapominam, że w ogóle mam go na głowie. Czy jest jakiś efekt, to się dopiero okaże, bo we wtorek minie 2 tygodnie od kiedy go stosuję. Póki co jeszcze mnie odrosty w lustrze nie przestraszyły;)

  OdpowiedzUsuń
 3. dopisałam do listy :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Dopisałam do swojej listy ;) Muszę wykończyć lotion na porost włosów Babuszki Agafii ;)


  W wolnej chwili zapraszam do mnie na news :*

  OdpowiedzUsuń
 5. jeszcze nie używałam, ale nie wykluczam, że w przyszłości się skuszę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mnie ciekawi, czy olejek wpłynie na porost. Czekam na notkę z efektami:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Śpieszę donieść, że notka z efektami już jest http://sameprzyjemnosci.blogspot.com/2013/08/khadi-olejek-przyspieszajacy-porost.html

   Witaj ponownie :)

   Usuń